Kurumsal

CEVİZ PRES
35 YILLIK TECRÜBE

1982 yılında kurulan CEVIZ PRES A.S. 35 yılı aşkın bir süredir bağlantı elemanları sektörüne hizmet etmekte olup kurulduğu günden bugüne kadar daima nitelikli insan gücüne yatırım yapan ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek üretiminde kullanmak amaçlı yatırımlarını yeni nesil üretim teknolojilerinden yana yapan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar.

Üretiminin tüm aşamalarında sadece CNC makinalar ile çalışan firmamız CAD/CAM desteği ve talaşlı imalat tezgâhları sektörünün önde gelen 3-4-5 eksenli işleme merkezleri ve 3-4-5 eksenli taşlama tezgâhlarıyla mikron hassasiyetler ile profil taşlama ile üretim kabiliyetine sahip olan firmamız,

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart ve özel her türlü vida, cıvata, çivi üretiminde kullanılan takımların üretimini yapmak ile birlikte özel makine parçaları, sağlık sektörü, havacılık sektörüne parça üretmektedir.

CEVIZ PRES ailesi olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü sizlere teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

VİZYONUMUZ

Üretim ile gelen değerler. Bu vizyon, güçlü yönlerimizi geliştirmemize ve özgün karakterimizden en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olmuştur. Rekabetçi ve hızla değişen bir dünyada ürünlerin, hizmetlerin ve şirketlerin değeri de sürekli olarak değişmektedir. Bugün, gerçek müşteri değeri ancak sürekli yeni çözümler geliştirerek ve halihazırda yaptıklarımızı daha da iyi bir şekilde yaparak yaratılabilir. Ceviz Presin’in gücü sürekli yenilik ve kendini geliştirmeye olan inancından gelmektedir.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuz, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlayarak, yer aldığımız tüm sektörlerde lider firma konumunda olmak. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek. Yasalara; ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak. Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izlemek. Kalite yönetim sistemimize tüm personelin katılımı sağlamak. Misyonumuz olan sürekli gelişim ve geliştirme hedefi ile ülkemize pozitif katkılar sağlamaktır.

Yardım mı Gerekli? Whatsapp Yazışması Başlatın.