Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak mükemmele ulaşmaktır.

Mükemmeli amaçlamak, değer katmak için verimli bir şekilde çalışmak, sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek, tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak, ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmektedir.

Mühendislik

Üretim ve satış ekibinde mühendis kadrosu ile çalışan firmamız müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda talaşlı imalat ile üretilen parçaların ovalama ile üretilebilmesi için tüm tasarım ve simülasyon hesaplamalarını yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Revizyon

Üretimini yapmış olduğumuz vida ovalama civata ovalama ve çivi ovalama kalıplarının takım ömrünü tamamlamasının ardından taşlama teknolojisi ile profiller tekrardan taşlanıp nx kaplama ile müşterilerimizin kullanımına çok daha uygun bir maliyet ile sunulmaktadır.

Özel Üretim

Sahip olduğumuz yüksek teknoloji makineler ve kalite kontrol cihazları ile yüksek hassasiyet ve tekrarlanabilirlik gerektiren makina parçaları, medikal, havacılık ve özel amaçlı parçaların üretimini yapmaktayız.

Üretim İçin Temel İlkemiz:

Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak mükemmele ulaşmaktır.

Back to Top
Product has been added to your cart