1982 yılında kurulan
CEVIZ PRES A.Ş.

39 yılı aşkın bir süredir bağlantı elemanları sektörüne hizmet!

Güçlü Teknik Altyapı

Kurulduğu günden bugüne kadar daima nitelikli insan gücüne yatırım yapan ve yeni üretim teknolojilerini takip ederek üretiminde kullanmak amaçlı yatırımlarını yeni nesil üretim teknolojilerinden yana yapan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar.

  • Sektöründe Lider
  • Yüksek Teknolojik Yatırımlar
  • Konusunda Uzman Kadro

Sürdürebilir Yatırım ve Sürekli Renovasyon…

Üretim ve Teknolojik Gelişim…

Üretiminin tüm aşamalarında sadece CNC makinalar ile çalışan firmamız CAD/CAM desteği ve talaşlı imalat tezgâhları sektörünün önde gelen 3-4-5 eksenli işleme merkezleri ve 3-4-5 eksenli taşlama tezgâhlarıyla mikron hassasiyetler ile profil taşlama ile üretim kabiliyetine sahiptir

  • Son Teknoloji Ürünü Altyapı
  • Güçlü Mühendislik Desteği
  • Güçlü Tasarım Altyapısı

Farklı Sektörlerde Geniş Ürün Yelpazesi ve Çözümler…

Teknolojiyi Kullanan ve Üreten Felsefe

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart ve özel her türlü vida, cıvata, çivi üretiminde kullanılan takımların üretimini yapmak ile birlikte özel makine parçaları, sağlık sektörü, havacılık sektörüne parça üretmektedir. CEVIZ PRES ailesi olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü sizlere teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

  • Farklı Sektörler için Çözümler
  • Geniş Ürün Yelpazesi
  • Özel Üretim

Vizyonumuz

Üretim ile gelen değerler. Bu vizyon, güçlü yönlerimizi geliştirmemize ve özgün karakterimizden en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olmuştur. Rekabetçi ve hızla değişen bir dünyada ürünlerin, hizmetlerin ve şirketlerin değeri de sürekli olarak değişmektedir. Bugün, gerçek müşteri değeri ancak sürekli yeni çözümler geliştirerek ve halihazırda yaptıklarımızı daha da iyi bir şekilde yaparak yaratılabilir. Ceviz Presin’in gücü sürekli yenilik ve kendini geliştirmeye olan inancından gelmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlayarak, yer aldığımız tüm sektörlerde lider firma konumunda olmak. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek. Yasalara; ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak. Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izlemek. Kalite yönetim sistemimize uygun olarak, tüm personelimizin katılımı sağlamaktır. Misyonumuz olan sürekli gelişim ve geliştirme hedefi ile ülkemize pozitif katkılar sağlamaktır.

Ceviz Pres Tanıtım Filmi…

Back to Top
Product has been added to your cart